W sprawie reklam

Szanowni Państwo,

w ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej wiadomości dotyczących reklam. Niestety w przeważającej ilości nie są to zapytania lub prośby lecz żądania zamieszenia ulotki, bądź innego materiału reklamowego. Nie odpowiadamy na tego rodzaju wiadomości i odpowiadać nie będziemy. Nie będziemy także publikować treści zawierających ukrytą reklamę działalności gospodarczej. Podobnie rzecz się ma z ogłoszeniami, które tylko udają ogłoszenia, by po kilku dniach okazać się częścią akcji promocyjnej.

 

Jesteśmy z Państwem od ośmiu lat, dlatego prosimy o odrobinę szacunku dla nas, naszej pracy i pozostałych Czytelników. Nigdy nie będziemy publikować reklam, ani innych treści promocyjnych bez odpowiedniego oznaczenia, a co za tym idzie nigdy nie będziemy wprowadzać w błąd naszych Czytelników.

 

Oczywiście na portalu jest możliwa reklama w formie odpłatnych banerów oraz artykułów sponsorowanych, w chwili obecnej wciąż trwa promocja na pierwszą z wymienionych możliwości. W celach reklamowych została stworzona także osobna skrzynka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , gdzie można kierować wszystkie zapytania reklamowe. 

 

 

Anna Maćkowiak

EchaNowosolnej.pl

Miejsce na Twoją reklamę

 

reklama@echanowosolnej.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.