Filtr
 • Strefa przemysłowa - spotkanie

  Rada Osiedla Nowosolna zaprasza 9 stycznia (wtorek), o godzinie 18.00 na specjalne spotkanie poświęcone powstaniu na terenie osiedla strefy przemysłowej.

 • XLIV Sesja Rady Gminy Nowosolna [29 grudnia]

  29 grudnia, o godzinie 9.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Nowosolna, odbędzie się XLIV Sesja Rady Gminy Nowosolna.

   

 • XLIII Sesja Rady Gminy Nowosolna [18 grudnia]

  18 grudnia, o godzinie 9.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Nowosolna, odbędzie się XLIII Sesja Rady Gminy Nowosolna.

 • Porozmawiajmy o bezpieczeństwie

  14 grudnia, o godzinie 18.00, w budynku Szkoły Podstawowej nr 202 (ZSP nr 2, ul. Jugosłowiańska 2) odbędzie się debata z udziałem łódzkiej policji poświęcona bezpieczeństwu na terenie osiedla i nie tylko. Podczas spotkania zostanie poruszony m.in. temat Krajowej Mapy Bezpieczeństwa, aplikacji Moja Komenda oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

   

 • Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła Artystycznego

  Zapraszamy na Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła Artystycznego, który odbędzie się 7 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 202, o godzinie 19.00. Jak zapowiadają organizatorzy tego dnia będzie można kupić dekoracje świąteczne, m.in. świeczniki, ozdoby choinkowe, domek z piernika i wiele innych wspaniałości, a wszystko to wykonane zostało przez uczniów klasy II f. Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację chorej na nowotwór Alicji Krzywiec.

 • Ruszyło głosowanie na świąteczne choinki

  W Centrum Handlowym M1 ruszyło głosowanie na najpiękniejsze choinki, które zostały wykonane przez uczniów pobliskich szkół. Wśród dziesięciu zgłoszonych prac znalazła się także choinka przyozdobiona przez dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Skoszewach Starych.

  Akcja potrwa do 18 grudnia, w tym czasie wszyscy klienci M1 mogą głosować na ich zdaniem najładniejsze choinki. Przy każdym drzewku znajdują się specjalnie przygotowane ulotki z numerem pracy, które trzeba pobrać, a następnie udać się do Punktu Obsługi Loterii, zlokalizowanego przy sklepie Praktiker, by tam oddać głos, a także wziąć udział w loterii.

Miejsce na Twoją reklamę

 

reklama@echanowosolnej.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama

Business News

loading...
loading...

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.