Ruszyło głosowanie na świąteczne choinki

W Centrum Handlowym M1 ruszyło głosowanie na najpiękniejsze choinki, które zostały wykonane przez uczniów pobliskich szkół. Wśród dziesięciu zgłoszonych prac znalazła się także choinka przyozdobiona przez dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Skoszewach Starych.

Akcja potrwa do 18 grudnia, w tym czasie wszyscy klienci M1 mogą głosować na ich zdaniem najładniejsze choinki. Przy każdym drzewku znajdują się specjalnie przygotowane ulotki z numerem pracy, które trzeba pobrać, a następnie udać się do Punktu Obsługi Loterii, zlokalizowanego przy sklepie Praktiker, by tam oddać głos, a także wziąć udział w loterii.

Warunkiem udziału w zabawie jest dowód zakupu w postaci paragonu, jednak zgodnie z Regulaminem wyłączone są paragony, na których znajdują się napoje alkoholowe, wyroby, akcesoria oraz rekwizyty tytoniowe, e-papierosy, a także paragony pochodzące z aptek, bankomatów, placówek bankowych, totalizatorów, poczty, etc. [zobacz: Regulamin]

Centrum Handlowe M1 przygotowało dla szkół wyjątkowe nagrody – mobilny sprzęt nagłośnieniowy wraz z oświetleniem, projektory z ekranami oraz zestawy muzyczne Party Power Bass o dużej mocy muzycznej. Sprzęt multimedialny zostanie przekazany placówkom, których choinki zdobędą najwięcej głosów.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

UWAGA!

  • 27 sierpnia - Dożynki Gminne w Plichtowie

Miejsce na Twoją reklamę

 

reklama@echanowosolnej.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.