Konkurs Plastyczny Magiczne Święta [NASZ PATRONAT]

Po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież z terenu gminy i osiedla Nowosolna do udziału w Konkursie Plastycznym Magiczne Święta, organizowanym przez Stowarzyszenie NOWAsolna, GPCKiE w Plichtowie oraz Radę Osiedla Nowosolna.

Tegoroczna edycja konkursu potrwa do 9 grudnia (włącznie) i podobnie jak w poprzednich latach tematem przewodnim są tytułowe Magiczne Święta. Prace, wraz z wypełnionymi kartami zgłoszeniowymi, należy składać w Gminno Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie, w godzinach otwarcia placówki.

Zgłoszenia konkursowe, wykonane w dowolnej technice, będą oceniane w trzech kategoriach: ozdoba choinkowa, stroik oraz pocztówka. Wymienione przed momentem kategorie tematyczne będą także podzielone na trzy grupy wiekowe: klasy 0 - III, IV - VI, gimnazjum. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 grudnia na Portalu Informacyjnym EchaNowosolnej.pl, stronie GPCKiE w Plichtowie oraz na Facebooku Stowarzyszenia NOWAsolna. Natomiast rozdanie nagród oraz wystawa pokonkursowa została zaplanowana na 17 grudnia, podczas zabawy Mikołajkowej w GPCKiE w Plichtowie, o godzinie 12.00.

 

 


 

Do pobrania:

Regulamin Konkursu Plastycznego Magiczne Święta >>>

Karta zgłoszeniowa >>>

 


 

UWAGA!

  • 27 sierpnia - Dożynki Gminne w Plichtowie

Miejsce na Twoją reklamę

 

reklama@echanowosolnej.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.