Szukamy domu dla tych psiaków! [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA (24 czerwca): Właśnie dostaliśmy informacje od Pani Katarzyny Jarych, która pisze, że udało się odnaleźć dwa kolejne psiaki! Jest też trzeci, ale dalej chowa się w norze.Teraz musimy poszukać im domu. Szczegółowe informacje pod numerem: 733458309 lub 785202988.

 

AKTUALIZACJA: Porzucone w lesie w Głogowcu dwa psiaki mają już nowy dom! Pozostałych szczeniaków w dalszym ciągu nie udało się odnaleźć. 

 fot. Damian Piotrowski

 

Szczeniaki zostały znalezione w lesie przypadkiem przez Pana Damiana Piotrowskiego. Na miejscu było pięć psiaków, jednak złapać udało się tylko dwa, poszukiwania pozostałych wciąż trwają. Szczeniaki są w dobrej formie, jedzą i piją normalnie, choć są bardzo wystraszone. Aktualnie pozostają u Pana Damiana, który prosi o kontakt osoby, które by je przygarnęły, a także pomogły w poszukiwaniach pozostałej trójki. Kontakt z Panem Damianem: 785 202 988.

 

Dla nowych właścicieli psiaków z terenu gminy i osiedla Nowosolna lek. wet. Aleksander Maćkowiak ma mały prezent - darmową wizytę oraz również darmowe szczepienia podstawowe.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama

Business News

loading...
loading...

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.