Contact Us!

Gmina Nowosolna

loading...

Osiedle Nowosolna

loading...
loading...
Filtr
 • Burze i wiatr z porywami do 85 km/h [AKTUALIZACJA]

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla województwa łódzkiego.

   

 • Burze z gradem i wiatr z porywami do 80 km/h

  Poniedziałkowe popołudnie zapowiada się burzowo i wietrznie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województwa łódzkiego. 

   

 • Szukamy domu dla tych psiaków! [AKTUALIZACJA]

  AKTUALIZACJA (24 czerwca): Właśnie dostaliśmy informacje od Pani Katarzyny Jarych, która pisze, że udało się odnaleźć dwa kolejne psiaki! Jest też trzeci, ale dalej chowa się w norze.Teraz musimy poszukać im domu. Szczegółowe informacje pod numerem: 733458309 lub 785202988.

   

  AKTUALIZACJA: Porzucone w lesie w Głogowcu dwa psiaki mają już nowy dom! Pozostałych szczeniaków w dalszym ciągu nie udało się odnaleźć. 

 • Boisko dla wszystkich [AKTUALIZACJA]

  W okresie wakacyjnym, czyli od 24 czerwca do 31 sierpnia, boisko przy ulicy Grabińskiej 3 oraz plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2, będzie dostępne nie tylko dla dzieci, ale także dla wszystkich mieszkańców osiedla.

 • Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej w Borchówce

  4 lipca mieszkańcy sołectwa Borchówka wybiorą nowego Sołtysa oraz Radę Sołecką. Zebranie odbędzie się na placu Centrum Wsi, o godzinie 18.00.

   

   

 • XXXVI Sesja Rady Gminy Nowosolna

  28 czerwca, o godzinie 9.00, odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Nowosolna.

   

 • Sobótki - Noc Kupały w Byszewach [AKTUALIZACJA]

  Gminno Parkowe Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie, wraz z Grupą Rekonstrukcji Historycznej Wczesnośredniowiecznej GAWRA, zaprasza 24 czerwca, od godz. 15.00, na Sobótki -  Noc Kupały. W programie m.in. wioska słowiańska, pokazy szycia strojów wczesnośredniowiecznych, pieczenie podpłomyków, plecenie wianków i wiele innych atrakcji.

   

 • UWAGA! Warsztaty renowacji mebli odwołane!

  UWAGA! Warsztaty renowacji mebli, zaplanowane na najbliższą niedzielę (18 czerwca, boisko przy ulicy Grabińskiej 3) zostały odwołane. Jednak, jak udało nam się dowiedzieć, organizatorzy rozważają możliwość przeprowadzenia warsztatów we wrześniu.

 • Terenowa Lekcja Historii

   

  Stowarzyszenie NOWAsolna zaprasza 10 czerwca do Wiączynia Dolnego na kolejne spotkanie z cyklu Terenowa Lekcja Historii, połączone z wiosennymi porządkami na terenie nekropolii.

   

 • Noc Bibliotek 2017

  Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza już w ten piątek (2 czerwca), między godziną 18.00 a 21.30, na kolejną Noc Bibliotek.

   

  W tym roku ponad 1000 bibliotek w całej Polsce będzie czekać na czytelników z niebanalnymi programami i atrakcjami pod wspólnym hasłem Czytanie porusza. Również Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała specjalne atrakcje na ten wyjątkowy czas. Pierwszą część wieczoru otworzy Spotkanie z poezją Leopolda Staffa, którą zaprezentuje gość specjalny - Hubert Kułacz, aktor teatralny oraz filmowy, natomiast druga część będzie poświęcona twórczości Władysława Stanisława Reymonta.

Echa Nowosolnej TV


Dożynki Gminne 2017

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Miejsce na Twoją reklamę

 

reklama@echanowosolnej.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama

Zapisz

Zapisz

Zapisz

loading...

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Zapisz

Zapisz

loading...

DOM

loading...

Kuchnia

loading...