Mieszkańcy osiedla Nowosolna protestują [ARCHIWUM]

Mieszkańcy osiedla Nowosolna po raz kolejny zablokowali ulicę Pomorską i Brzezińską. Protestujący chcą w ten sposób zwrócić uwagę na brak działań władz miasta w sprawie budowy obwodnicy Nowosolnej i tym samym poprawy bezpieczeństwa na terenie osiedla.

W piątek, 25 października, między 16.00 a 17.00 mieszkańcy osiedla oraz Stowarzyszenie Obywatelskie Obrony Własności i Ochrony Środowiska znów zablokowali Pomorską i Brzezińską. Protestujący chcą w ten sposób zwrócić uwagę władz Łodzi na brak bezpieczeństwa w tej części miasta i potrzebę budowy obwodnicy Nowosolnej. Jak podkreślają pikietujący, to jedyny sposób komunikacji z urzędnikami, gdyż na wysyłane do Urzędu Miasta Łodzi pisma otrzymują jedynie nic nie wnoszące odpowiedzi. Lipcowy protest pod łódzkim magistratem też nie przyniósł żadnych skutków, bowiem z protestującymi nikt z obecnych władz miasta nie porozmawiał.

 

Mieszkańcy osiedla zapowiadają, że będą blokować ulice do skutku, kolejną pikietę zaplanowali na 8 listopada, w tych samych miejscach i godzinach. Natomiast 15 listopada protest potrwa nie godzinę, ale półtorej.

 

 

 

>>> Pełną galerię zdjęć znajdziesz na naszym Facebooku <<<

PROMOCJA!

 

 

18 września - 31 października

 

WSZYSTKIE BANERY REKLAMOWE

 

TANIEJ!

 

Miesięczna emisja już od 40 zł!

 

reklama@echanowosolnej.pl

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

UWAGA!

Od 11 grudnia 2016 r. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii tramwajowych i autobusowych wokół dworca Łódź Fabryczna.

Reklama

Aktualnie gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.