Funkcja USŁUGI na Facebooku [wideo]

0
138

Czy wiesz, że na Facebooku możesz reklamować własne usługi i to za darmo? Funkcja usług pojawiła się już jakiś czas temu, jednak w dalszym ciągu mało firm korzysta z tej opcji, a szkoda, bo daje duże możliwości.

Reklama na Facebooku jest bardzo dobrze wykorzystywana przez duże marki, jednak równocześnie lokalne firmy wciąż stronią od tej formy promocji. A przecież, żeby osiągnąć założony cel marketingowy wcale nie potrzebne są duże nakłady finansowe. Dlatego właśnie Facebook wyszedł do lokalnych przedsiębiorców z nową funkcją, jaką są Usługi, czyli minimalistyczne reklamy, wyświetlające się na fanpage’u danej marki. 

Jak to działa? Wystarczy wypełnić trzy pola – nazwę usługi, cenę i opis, a także dodać zdjęcie, następnie opublikować reklamę, a ta pojawia się na stronie naszej firmy. Jednak, żeby informacja o usługach wyświetlała się na samej górze fanpage’a, trzeba zmienić kolejność komponentów w ustawieniach. Wystarczy dosłownie chwila, by stworzyć jedną lub więcej informacji o świadczonych usługach, a tym samym poinformować potencjalnych klientów o naszej ofercie lub promocji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here